0 z vás
sa už inšpirovalo a teraz už pravdepodobne balí kufre
  • Chceš cestovať okolo sveta a neveríš, že je to možné?
  • Máš v hlave x prekážok brániacich povedať jednoznačné áno dobrodružstvu, ktoré už máš v hlave a chceš sa ich zbaviť?
  • Rozmýšľaš, že by si dal výpoveď v práci a cestoval po svete, ale stále na to nemáš odvahu a myslíš si, že na to potrebuješ nejakú špeciálnu zručnosť?
  • Alebo ti vŕta v hlave myšlienka na neplatené voľno a bojíš sa, čo na to povie tvoje okolie?

Začni e-bookom Cesta okolo sveta za 951 dní a 7 právd ako som to dokázala a dozvieš sa ako sa mi to podarilo a ako to môžeš urobiť aj ty.

Referencie

Tvůj e-book jsem zhltla jedním dechem. Obdivuji tě. Musel to být naprosto úžasmý zážitek! Miluji cestování a po přečtení tvého eBooku bych zase hned někam jela. Moc děkuji za praktické tipy. O té aplikaci na offline mapu jsem nevěděla, vypadá skvěle. Jdu si hned přečíst článek o Dominikánské republice, ta mě poslední dobou hodně láká. Ještě jednou děkuji.

Petra UzanŽena, ktorý verí svojim snom. Zakladateľka úspešnej kozmetickej firmy. Expertka na Izrael. Viac na >>> www.petrauzan.cz

Leni, e-book máš krásně zpracovaný. Moc se mi líbí jeho přehlednost, barevné sladění. Také v něm člověk najde to nejpotřebnější a když mu to nestačí, snadno se proklykne na související články. Je úžasné, že jsi si splnila svůj sen. Takto krásný sen ... 🙂

Mája MaláBojovnica za šťastný život. Viac na >>> www.majamala.cz